O firmie

Firma Usługi Transportowe Jan Fedorowicz swoją działalność rozpoczęła w lutym 1997 roku, początkowo jako firma jednoosobowa. Pierwotną formą działalności był transport krajowy i międzynarodowy oraz przewóz osób. Dzięki odpowiednim inwestycjom, mającym na celu rozwój firmy, zwiększyła się liczba zakupionych samochodów, a co za tym idzie ilość zatrudnionych osób, zarówno kierowców, jak i pracowników biurowych. Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia 54 osób. Zakres usług poszerzyliśmy o usługi spedycyjne. Jednocześnie zrezygnowaliśmy z przewozu osób i skoncentrowaliśmy naszą uwagę głównie na przewozie towarów. W skład naszego taboru wchodzi:

  • Piętnaście chłodni z systemem podwójna podłoga (dopplesock), wszystkie przystosowane również do przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR). Chłodnie wyposażone są dodatkowo w maty antypoślizgowe, belki rozporowe do zabezpieczenia towaru oraz pełny komplet palet euro(33)
  • Czternaście plandek typu mega z wózkiem samozaładowczym oraz 8 standardów również przystosowanych do przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR), wyposażone w komplet pasów mocujących, kantowników, mat antypoślizgowych
  • Trzy małe chłodnie 4 tonowe, 15-to paletowe, przystosowane do przewozu towarów niebezpiecznych (ADR), wyposażone w maty antypoślizgowe i belki rozporowe do zabezpieczania towaru wraz z windą.
  • Dwa auta do 12 ton z windami
  • Dodatkowo wypożyczamy samochody osobowe: VW Caddy i VW Passat

Posiadamy również własny warsztat oraz sprawnie działający zespół mechaników co znacznie skraca czas naprawy. Naszą dewizą jest punktualność i rzetelność, dyspozycyjność, komunikatywność, elastyczność. Kładziemy nacisk na rozwój firmy o czym świadczyć może powiększanie i szkolenie kadry biurowej, inwestycje w oprogramowanie oraz w nowe samochody i naczepy.

Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z naszej hurtowni napojów i alkoholi KAPSEL, mieszczącej się w Głogówku na ulicy Powstańców 30.